JESTEŚMY INSTYTUCJĄ SZKOLENIOWĄ WPISANĄ DO REJESTRU INSTYTUCJI SZKOLENIOWYCH POD NR 2.02/00034/2020

Prowadzimy szkolenia z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej dla kosmetologów, kosmetyczek oraz lekarzy w swoich własnych Klinikach – Wrocław, Katowice, Kraków, Łodzi oraz Warszawie. – oraz gościnnie w innych miastach Polski. Wyróżnia nas profesjonalizm, doświadczona kadra  szkoleniowców – lekarzy medycyny estetycznej, kosmetologów oraz bardzo rozbudowana cześć praktyczna. Prowadzimy szkolenia organizowane w małych grupach oraz szkolenia indywidualne, na których największy nacisk kładziemy na dobre przygotowanie teoretyczne  oraz rozbudowane praktyczne zajęcia. Certyfikaty wydajemy w języku polskim i angielskim.