Magdalena Daszkiewicz

szkoleniowiec

Doktorantka Uniwersytetu medycznego we Wrocławiu, certyfikowany szkoleniowiec z 14-letnim doświadczeniem w kosmetologii i medycynie estetycznej, autorka publikacji naukowych i artykułów w czasopismach branżowych. Autorka innowacyjnego modelowania wolumetrycznego FULL FACE NATURAL oraz wielu innowacyjnych technik łączonych. Na co dzień – doświadczony praktyk i wykładowca. Swoje umiejętności doskonali na całym świecie, między innymi u dr Laura Loran, dr Sitanovich, dr Teodor Lyseiko, dr Toma i dr Julie.

Mariusz Borkowski

szkoleniowiec
Lekarz, absolwent II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego; certyfikowany lekarz medycyny estetycznej, który dyplom uzyskał w Centrum Kształcenia Podyplomowego WUM. Ukończył liczne staże i kursy z dziedziny medycyny estetycznej i regeneracyjnej, m. in. w American Academy od Aestetic Medicine. Jako drugi lekarz w Polsce otrzymał uprawnienia z procedury laserowego liftingu twarzy i ciała – endolift. Specjalista liczenia otyłości (obesitolog). Wpisany na listę certyfikowanych lekarzy Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością. Zarejestrowany lekarz brytyjski w General Medical Council.